فیسیلکس Physillex

تعداد مشاهده :1446

فیسیلکس Physillex

فیسیلکس ترکیبی حاوی نانو ترکیبات و  اسید کربوکسیلیک آلی می‌باشد که می­تواند نقش مؤثری در برابر خسارت برخی عوامل بیماری‌زا و آفات خصوصاً پسیل داشته باشد. آزمایش‌های میدانی اثر کنترل‌کنندگی 100 درصدی فیسیلکس روی پسیل پسته و گلابی را تائید کرده است. بهترین زمان جهت استفاده از فیسیلکس در برابر پسیل پسته در نسل اول و دوم پسیل در ماه­های ابتدایی فصل رشد پسته یعنی فروردین و اردیبهشت می­باشد.

فیسیلکس محصولی دارای بالاترین سطح تکنولوژی محصولات نانو حاوی 6 درصد مس با خاصیت سیستمیک می­باشد که به‌واسطه بهره بردن از عنصر مس با خاصیت سیستمیک علاوه بر رفع نیاز گیاه به عنصر مس می­تواند روی بیماری‌های قارچی و باکتریایی تأثیر مثبتی داشته باشد.

نکته­ای مهم که می­بایست در استفاده از فیسیلکس علیه پسیل پسته یا گلابی و عوامل باکتریایی و قارچی مدنظر قرار دارد این است که در طول محلول‌پاشی می­بایست تمامی برگ‌ها خیس‌خورده یا حتی بهتر است که برگ‌ها شسته شوند. محلول‌پاشی باید در ساعات ابتدایی صبح یا ساعات پایانی عصر انجام شود. در صورت استفاده از مواد کمکی(Adjuvant) سلیکاتی یا سورفاکتانت­ها نتایج استفاده از فیسیلکس به‌عنوان یک کود/سم درخشان‌تر خواهد بود.

 

 

w/w

عناصر تشکیل دهنده

6 درصد

مس قابل حل در آب

 

 

نام / نام شرکت  
شهر :  
تلفن همراه  
تعداد /حجم درخواستی
توضیحات تکمیلی :